Artykuły z kategorii

Fundusze unijne

Gmina Srokowo otrzymała dofinansowanie n…

18-10-2019

Gmina Srokowo otrzymała dofinansowanie na realizację zadania „Chronimy pszczoły – ratujemy świat”. Projekt dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w ramach konkursu „Edukacja ekologiczna”.

Więcej

logo wfosigwGmina Srokowo otrzymała dofinansowanie na realizację zadania „Chronimy pszczoły – ratujemy świat”.

Projekt dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w ramach konkursu „Edukacja ekologiczna”.

sesjaRGNa podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2019 r., poz. 506 z późn. zm.) w związku z § 25 ust. 3 i 4 Statutu Gminy Srokowo zapraszam na XIII sesję Rady Gminy Srokowo, która odbędzie się dnia 25 października 2019 r. (piątek) o godz. 14.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Srokowie, Plac Rynkowy 14 (Sala Lustrzana, II piętro) z następującym porządkiem obrad:

logo PFRON 2011 rInformujemy, że w ramach programu "Wyrównywanie różnic między regionami" istnieje możliwość dofinansowania zakupu i montażu wind, a także budowy szybu windowego, bezpiecznego dojścia do windy lub do budynku mieszkalnego.
Program skierowany jest do zarządców w wielorodzinnym budynku mieszkalnym wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni mieszkaniowej, towarzystwa budownictwa społecznego, gminy. Wnioski można składać w Oddziałach terenowych PFRON.

Zapraszamy 1

0001