Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj
Bezpłatne szkolenie online „Programy komputerowe w pracy organizacji pozarządowej”
Od 28 Kwiecień 2020 -  09:00
Do 29 Kwiecień 2020 - 13:00
Odsłon : 101

Centrum Animacji Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców obszaru LGD9 i LGR na bezpłatne szkolenie pn. Programy komputerowe w pracy organizacji pozarządowej”, które odbędzie się w trybie online w dniach 28-29 kwietnia 2020r. (wtorek-środa) w godz. 9:00-13:00

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Sauter – informatyk z pasją i ponad 20 letnim doświadczeniem, od 13 lat również nauczyciel informatyki w węgorzewskim liceum, praktyk, trener szkoleń komputerowych.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie skanu lub zdjęcia podpisanego formularza zgłoszeniowego na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia:
– dostęp do Internetu

– mikrofon i kamera
– zainstalowany program Zoom oraz założone konto na stronie zoom.us.

UWAGA: Uczestnicy szkolenia będą objęci pomocą techniczną w zakresie instalacji programu zoom oraz otrzymają niezbędne informacje związane ze szkoleniem.

Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Do pobrania:
– program szkolenia
– formularz zgłoszenia

Więcej informacji oraz zgłoszenia:
Biura Projektu „Centrum Animacji Społecznej – miejscem rozwoju organizacji”

1) Węgorzewo, Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 87 427 06 17; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Wilkasy, ul. Olsztyńska 54, 11-500 Giżycko, tel. +48 87 428 29 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz na stronie www.caswegorzewo.pl

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Centrum Animacji Społecznej – miejscem rozwoju organizacji” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.