komunikatW trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i urzędników, w Urzędzie Gminy Srokowo od 28 września 2020 r. stosuje się ograniczenia w bezpośredniej obsługi interesantów.

Zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Srokowo przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Po wejściu do urzędu klienci zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz powinni zdezynfekować dłonie.

Należy skierować się w kierunku okienka KASA, w celu umówienia spotkania, bądź załatwienia bezpośrednio sprawy.

Wszelkie wnioski można przekazać w okienku kasy do specjalnego pojemnika.

Bezpośrednia obsługa interesantów realizowana jest z zachowaniem zasady, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Celem zwiększenia bezpieczeństwa oraz uniknięcia kolejek i ograniczenia do minimum czasu oczekiwania na miejscu, rekomenduje się wcześniejsze uzgadnianie – telefoniczne lub mailowe – terminu wizyty w Urzędzie.

Sekretariat tel. (89) 754 45 20

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Wójt Gminy Srokowo
/-/ Marek Olszewki