urzad pracyW lipcu bieżącego roku Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie ogłosi konkurs na projekty dotyczące tworzenia miejsc opieki nad dziećmi do 3 roku życia w formie żłobków, klubów dziecięcych oraz opiekunów dziennych. Nabór wniosków rozpoczniemy w sierpniu. Łączna pula środków na dofinansowanie projektów przekracza 8 mln zł. Poniżej prezentujemy podstawowe założenia konkursów.

sesjaRGNa podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1875 z późn. zm.) w związku z § 24 ust. 4 Statutu Gminy Srokowo, na wniosek Wójta Gminy Srokowo zwołuję nadzwyczajną L sesję Rady Gminy Srokowo, na którą zapraszam w dniu 25 maja 2018r.(piątek) na godz. 14.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Srokowie, ul. Plac Rynkowy 14 (sala obrad, I piętro) z następującym porządkiem obrad:

praca rekrutacjaDyrektor Szkoły Podstawowej im. prof. Stanisława Srokowskiego w Srokowie z filią w Solance ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – referent w Szkole Podstawowej im. prof. Stanisława Srokowskiego w Srokowie z filią w Solance, ul. Szkolna 3, 11-420 Srokowo

przetargWójt Gminy Srokowo ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie Leśniewo, o pow. 2,5771 ha, oznaczonej numerem działki 84/5.

Więcej informacji dostępnych jest w Biuletynie Informacji Publicznej - KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO OGŁOSZENIA