logo 1Dzieci i młodzież z obszaru działania MCEE Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież zróżnych etapów edukacji z terenu działania MCEE z Regionu Wielkich Jezior Mazurskich do udziału w Konkursie Plastycznym „Co w śmieciach piszczy”.

Celem konkursu jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży, mieszkańców Mazur. Bardzo ważne jest jak przekazywanie wiedzy o unikalnej mazurskiej przyrodzie.

Wiedza ta –z czasem poszerzana –będzie procentować w przyszłości znajomością i dbałością o najbliższe otoczenie, w szczególności mazurskie jeziora.

Organizator konkursu liczy na wcześniejsze zapoznanie dzieci i młodzieży z problemami gospodarki śmieciowej, segregacją i recyklingiem, tak by wyposażone w wiedzę samodzielnie, przez nauczycieli lub rodziców mogły przystąpić do wykonania prac.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Prace można składać osobiście w biurze Organizatora (ul. Łuczańska 1, 11-500 Giżycko)lub drogą pocztową do 30 września br.

Szczegółowe informacjesą zawarte w regulaminie konkursu.

Zachęcamy również do regularnychodwiedzin witryny internetowej Fundacji –www.jeziora.com.pl oraz polubienia fanpage na platformie Facebook, gdzie na bieżąco można śledzić wydarzenia organizowane przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

 

DO POBRANIA:

Informacja

Regulamin

Karta zgłoszenia