BGK Logo RGB JPGSternik. Cała naprzód!

Głównym celem konkursu Sternik. Cała naprzód! jest nagrodzenie firm, szpitali, jednostek administracji (w tym JST) lub NGO z województwa warmińsko-mazurskiego, które najsprawniej żeglowały podczas sztormu COVID-19.

To konkurs dla liderów, którzy mimo niesprzyjających okoliczności potrafili utrzymać bezpieczny kurs, którzy planują długoterminowo,  patrzą za horyzont, którzy teraz mogą wypłynąć na szerokie wody i/lub powrócić do działania na pełnych obrotach.

Organizatorem konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z partnerami. Kapituła konkursu, wyłoni spośród wytrawnych żeglarzy biznesu te firmy lub jednostki,  które – mimo sztormu COVID-19 - utrzymały bezpieczny kurs, a ostatnie nawałnice wzmocniły ich zespoły. Nagrodzimy tych, którzy najlepiej wykorzystują dostępne środki na utrzymanie miejsc pracy, płynności, rozwój produktów, dostosowanie do nowych warunków rynkowych.

Naszym celem jest pokazanie liderów w regionie. Poznanie ich historii pozwoli innym skorzystać z ich wiedzy i zebranych doświadczeń. Pokaże, jak można dostosowywać usługi i produkty do zmieniających się potrzeb rynku.

Uczestnicy konkursu, dzieląc się swoimi doświadczeniami, będą mogli umocnić relacje z klientami, partnerami biznesowymi i kooperantami oraz promować swoją markę dzięki możliwości posługiwania się znakiem konkursu Sternik. Cała naprzód!

Laureatów nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Harmonogram konkursu:
1. przyjmowanie zgłoszeń, spotkania i rozmowy partnerów z uczestnikami od 1 grudnia 2020 do 28 lutego 2021 roku
2. ocena merytoryczna zgłoszeń do 31 marca 2021 roku
3. ogłoszenie wyników nastąpi do 30 kwietnia w terminie wyznaczonym przez kapitułę – z uwzględnieniem bieżącej sytuacji epidemicznej.

 

Kategorie
Jak – mimo przeciwności – utrzymać kurs i dopłynąć do portu?

Firmy:
- mikro i małe przedsiębiorstwa
- średnie przedsiębiorstwa
- duże przedsiębiorstwa

Administracja:
- jednostki samorządu terytorialnego (JST)
- administracja państwowa

Szpitale

Organizacje NGO

(informacja ze strony internetowej Organizatora)

 

Więcej informacji na temat konkursu: https://www.bgk.pl/sternik-cala-naprzod/