Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Zawiadomienie o zwołaniu Sesji Rady Gmin…

21-09-2017

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz. 446 ze zm.) w związku z...

Więcej

Fundusze unijne

CAS zaprasza do udziału w konkursie „Dob…

21-09-2017

Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą inicjatywę społeczną zrealizowaną na terenie gmin należących do Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora...

Więcej

DSC 612829 marca 2017 r. odbyły się w Srokowie eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Nagrodą główną w konkursie szczebla centralnego jest indeks na Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

W eliminacjach gminnych udział wzięli uczniowie SP w Srokowie z Filią w Solance (14 osób) oraz Gimnazjum  w Srokowie (5 osób).

 

Do następnego etapu, czyli eliminacji powiatowych, które odbędą się 11 kwietnia 2017r. zakwalifikowało się czworo uczniów, tj. Marika Sztychmiler i Hanna Wereda ze Szkoły Podstawowej  w Srokowie oraz Adrian Dudek i Wiktoria Dzirba z Gimnazjum w Srokowie.

Zawody przygotowali i przeprowadzili pan Paweł Wiśniewski – Komendant Gminny OSP w Srokowie oraz pan Bogdan Wieczorek – Inspektor ds. BHP i p.poż. w Urzędzie Gminy Srokowo.