PASTORALKI20153Komisja konkursowa wysłuchała 56 utworów konkursowych ( soliści ,zespoły i chór), z których wyłoniła następujących laureatów.

 

W kategorii zespoły do lat 9;

I miejsca ex aequo dla zespołów „ Śnieżynki” z GOK Srokowo i „ Iskierki” z GOK Barciany

II miejsce ex aequo zespół „Promyki” i zespół „Płomyki” z GOK Srokowo

 

W kategorii soliści do lat 9

I miejsce Malwina Niska - Srokowo

II miejsce Róża Kozłowska – GOK Srokowo

III miejsce Karolina Kulesza – GOK Srokowo

 

W kategorii zespoły 10 – 13 lat

I miejsce     zespół „Caro” z GOK Barciany

II miejsce   zespół „Wiolinki” z GOK Srokowo

III miejsce zespół „ Bąki z naszej łąki” z GOK Budry

Wyróżnienie Zespół „ Kochane bachorki” z GOK Budry


W kategorii soliści 10 – 13 lat

I miejsce Emilia Jankowska – Szkoła Podstawowa w Kętrzynie

II miejsce Antonina Kowalik – Węgorzewskie Centrum Kultury

III miejsce Hanna Wereda – Szkoła Podstawowa w Srokowie

Wyróżnienia Wiktoria Boguta – GOK Srokowo , Martyna Wróbel – Węgorzewskie Centrum Kultury,

Sandra Szymańska - Węgorzewskie Centrum Kultury

 

Kategoria zespoły 14- 16 lat

I miejsce zespół „ Kolin” – GOK Srokowo

II miejsce zespół „ Hey sisters „

 

Soliści gimnazjum

I miejsce Emilia Sapińska – GOK Srokowo

II miejsce Kinga Subocz – GOK Srokowo

III miejsce Paweł Sawicki – GOK Srokowo

Wyróżnienia; Helena Jankowska , Sylwia Janeczko – GOK Srokowo

 

Soliści powyżej 16 lat

I miejsce ex aequo           Żaneta Stanicka – GOK Barciany

                                     Aleksandra Kłosek – Srokowo

II miejsce Dominika Moroz – GOK Srokowo

 

Kategoria zespoły śpiewacze

I miejsce zespół „Srokowiacy” – GOK Srokowo

II miejsce zespół „ Absolwent” - GOK Budry

III miejsce Zespół „ Niezapominajka” – GOK Srokowo

 

Kategoria zespoły wokalne

I miejsce zespół „ Basibabki” – GOK Barciany

II miejsce zespół „ Alebabki” - GOK Budry

III miejsce zespół „ Timor” GOK Barciany

I miejsce Chór Kamerton z Giżycka działający przy Mazurskim Oddziale Związku Ukraińców

   Nie miał konkurencji w swojej kategorii.