Artykuły z kategorii

Fundusze unijne

UROCZYSTE OTWARCIE DRÓG

24-04-2018

W dniu 20 kwietnia 2018r. odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie przebudowanych ulic: Ogrodowej i Łąkowej w Srokowie. Obie inwestycje realizowane były w 2017 r., dzięki dofinansowaniu ze środków zewnętrznych...

Więcej

Edukacja

XXIV Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

04-04-2018

Adrian Dudek i Bruno Kulesza uczniowie klasy III B gimnazjum w Srokowie to uczestnicy projektu Sejm Dzieci i Młodzieży ,, Posłowie pierwszego Sejmu Niepodległej’’. W tym roku zadaniem uczestników jest...

Więcej

mintenisDnia 6 marca na sali sportowej Śnieżka odbył się turniej tenisa stołowego, którego celem było wyłonienie najlepszych zawodników naszej gminy w bardzo popularnej przed kilkunastu laty dyscyplinie sportu jaką jest tenis stołowy. Do rozgrywek przystąpiła grupa stałych bywalców Snieżki, którzy systematycznie uczęszczają na treningi, widząc cel we wspólnych spotkaniach przy tenisowych stołach, grach sparingowych, wyjazdach na turnieje (również poza granice województwa), które integrują grupę, dają możliwość poznania nowych osób, wymiany doświadczeń tak aby ciągle można było się rozwijać i podnosić swój poziom sportowy.

Zawody przebiegły w miłej, sportowej atmosferze a wyniki pozwoliły też jednocześnie ustalić uczestników na kolejne fazy rozgrywek wojewódzkiego turnieju Ludowych Zespołów Sportowych o Puchar TVP Olsztyn.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Zapraszamy miłośników tenisa stołowego (szczególnie dzieci i młodzież) do rozpoczęcia przygody z tą dyscypliną sportu. Treningi co poniedziałek, środa i piątek- sala Śnieżka.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Gminy:

1.Makar Adam

2.Omieczyński Bogdan

3.Polakowski Józef

Do kolejnych etapów rozgrywek LZS o Puchar TVP Olsztyn poza wymienioną trójką awans w swoich kategoriach uzyskali jeszcze: Wioletta Bukita, Emilia Darmofał, Marzena Zahorska, Jolanta Gromotowicz, Artur Hajduczenia, Grzegorz Niski, Jerzy Dzierżak, Janusz Bujalski, Tadeusz Zahorski i Piotr Denkiewicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.