Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

UWAGA, KIERMASZ ŚWIĄTECZNY!

21-11-2017

Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie zaprasza wystawców/rękodzielników/producentów żywności ekologicznej/organizacje pozarządowe/sołectwa (również z poza terenu gminy Srokowo) do udziału w kiermaszu świątecznym, który planowany jest na dzień 10 grudnia 2017r. Powierzchnia wystawowa...

Więcej

Fundusze unijne

IMG 20170225 113355 1W sobotę 25 lutego odbył się I Karnawałowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Srokowo.

Do rywalizacji przystąpiło grono zawodników znających się już z wielu wspólnych ,,spotkań" przy tenisowych stołach, dlatego też turniej przebiegł w sympatycznej i przyjaznej atmosferze.

Oprócz miejscowych graczy gościliśmy zawodników m.in. z Kętrzyna, Olsztyna, Gołdapii, Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa, Kruklanek i Korsz.

Rywalizacja przebiegła w trzech kategoriach: “Open”, „+50” i „Gry podwójne”.

W kategorii “Open” tryumfował Jarosław Wikira z Kętrzyna, w kategorii „+50” Zbigniew Ratuszniak z Mrągowa, natomiast w kategorii “Gry podwójne” Jarosław Wikira i Mariusz Donat z Kętrzyna.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i upominkami, które wręczył Wójt Gminy Srokowo, Franciszek Andruszkiewicz.

Wyniki:

kategoria: open

1.Wikira Jarosław -Kętrzyn
2.Makar Adam -Srokowo
3.Unruch Marek- Olsztyn
4.Ratuszniak Zbigniew-Mrągowo
5-6.Baczewski Jacek-Mrągowo
5-6.Różycki Marek -Gołdap
7-8.Pupel Szymon-Kętrzyn
7-8.Polewczak Roman-Giżycko
9-12.Bartycha Dariusz-Olsztyn
9-12.Dzierżak Jerzy-Srokowo
9-12.Rososiński Janusz-Giżycko
9-12.Bieńkowski Dariusz-Węgorzewo
13-16.Wojciechowski Wojciech-Kętrzyn
13-16.Gąsior Stanisław-Kruklanki
13-16.Wikarski Bogdan-Gołdap
13-16.Jurczyk Janusz-Giżycko
17-24.Polakowski Józef-Srokowo
17-24.Dudziński Dariusz-Węgorzewo
17-24.Niski Grzegorz-Srokowo
17-24.Donat Mariusz-Kętrzyn
17-24.Olejniczak Andrzej-Korsze
17-24.Chilicki Dawid-Gołdap
17-24.Misiun Kacper-Gołdap
17-24.Haponik Remigiusz-Mrągowo
25-29.Bujalski Janusz-Srokowo
25-29.Zahorski Tadeusz-Srokowo
25-29.Pacholec Grzegorz-Srokowo
25-29.Szczepanik Bogusław-Giżycko
25-29.Lipka Dariusz-Mrągowo

kategoria: +50

1.Ratuszniak Zbigniew-Mrągowo
2.Gąsior Stanisław-Kruklanki
3.Bartycha Dariusz-Olsztyn
4.Różycki Marek-Gołdap
5-6.Dzierżak Jerzy-Srokowo
5-6.Jurczyk Janusz-Giżycko
7-8.Bujalski Janusz-Srokowo
7-8.Rososiński Janusz-Giżycko
9-12.Zahorski Tadeusz-Srokowo
9-12.Szczepanik Bogusław-Giżycko
9-12.Lipka Dariusz-Mrągowo
9-12.Olejniczak Andrzej-Korsze

gry podwójne:

1. Wikira Jarosław/ Donat Mariusz -Kętrzyn
2.Bartycha Dariusz/ Unruch Marek -Olsztyn
3.Dzierżak Jerzy/ Bujalski Janusz  -Srokowo
4.Niski Grzegorz/ Zahorski Tadeusz-Srokowo
5-6.Polakowski Józef/Pupel Szymon -Srokowo/Kętrzyn
5-6.Horba Adam/Horba Krzysztof-Srokowo