Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Zawiadomienie o zwołaniu Sesji Rady Gmin…

21-09-2017

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz. 446 ze zm.) w związku z...

Więcej

Fundusze unijne

CAS zaprasza do udziału w konkursie „Dob…

21-09-2017

Centrum Animacji Społecznej w Węgorzewie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą inicjatywę społeczną zrealizowaną na terenie gmin należących do Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora...

Więcej

IMG 20170225 113355 1W sobotę 25 lutego odbył się I Karnawałowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Srokowo.

Do rywalizacji przystąpiło grono zawodników znających się już z wielu wspólnych ,,spotkań" przy tenisowych stołach, dlatego też turniej przebiegł w sympatycznej i przyjaznej atmosferze.

Oprócz miejscowych graczy gościliśmy zawodników m.in. z Kętrzyna, Olsztyna, Gołdapii, Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa, Kruklanek i Korsz.

Rywalizacja przebiegła w trzech kategoriach: “Open”, „+50” i „Gry podwójne”.

W kategorii “Open” tryumfował Jarosław Wikira z Kętrzyna, w kategorii „+50” Zbigniew Ratuszniak z Mrągowa, natomiast w kategorii “Gry podwójne” Jarosław Wikira i Mariusz Donat z Kętrzyna.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i upominkami, które wręczył Wójt Gminy Srokowo, Franciszek Andruszkiewicz.

Wyniki:

kategoria: open

1.Wikira Jarosław -Kętrzyn
2.Makar Adam -Srokowo
3.Unruch Marek- Olsztyn
4.Ratuszniak Zbigniew-Mrągowo
5-6.Baczewski Jacek-Mrągowo
5-6.Różycki Marek -Gołdap
7-8.Pupel Szymon-Kętrzyn
7-8.Polewczak Roman-Giżycko
9-12.Bartycha Dariusz-Olsztyn
9-12.Dzierżak Jerzy-Srokowo
9-12.Rososiński Janusz-Giżycko
9-12.Bieńkowski Dariusz-Węgorzewo
13-16.Wojciechowski Wojciech-Kętrzyn
13-16.Gąsior Stanisław-Kruklanki
13-16.Wikarski Bogdan-Gołdap
13-16.Jurczyk Janusz-Giżycko
17-24.Polakowski Józef-Srokowo
17-24.Dudziński Dariusz-Węgorzewo
17-24.Niski Grzegorz-Srokowo
17-24.Donat Mariusz-Kętrzyn
17-24.Olejniczak Andrzej-Korsze
17-24.Chilicki Dawid-Gołdap
17-24.Misiun Kacper-Gołdap
17-24.Haponik Remigiusz-Mrągowo
25-29.Bujalski Janusz-Srokowo
25-29.Zahorski Tadeusz-Srokowo
25-29.Pacholec Grzegorz-Srokowo
25-29.Szczepanik Bogusław-Giżycko
25-29.Lipka Dariusz-Mrągowo

kategoria: +50

1.Ratuszniak Zbigniew-Mrągowo
2.Gąsior Stanisław-Kruklanki
3.Bartycha Dariusz-Olsztyn
4.Różycki Marek-Gołdap
5-6.Dzierżak Jerzy-Srokowo
5-6.Jurczyk Janusz-Giżycko
7-8.Bujalski Janusz-Srokowo
7-8.Rososiński Janusz-Giżycko
9-12.Zahorski Tadeusz-Srokowo
9-12.Szczepanik Bogusław-Giżycko
9-12.Lipka Dariusz-Mrągowo
9-12.Olejniczak Andrzej-Korsze

gry podwójne:

1. Wikira Jarosław/ Donat Mariusz -Kętrzyn
2.Bartycha Dariusz/ Unruch Marek -Olsztyn
3.Dzierżak Jerzy/ Bujalski Janusz  -Srokowo
4.Niski Grzegorz/ Zahorski Tadeusz-Srokowo
5-6.Polakowski Józef/Pupel Szymon -Srokowo/Kętrzyn
5-6.Horba Adam/Horba Krzysztof-Srokowo